Hakkımızda

Aks NDT bugüne kadar Türkiye’de özellikle FPI Penetrant Kontrol Hatları’nıntasarımını, imalatını ve kurulumunu yapan öncü firmadır. Teslimattan sonra da ürünün kullanımı ve tahribatsız muayene eğitimleri vermektedir. Çeşitli havayolu şirketleri, havaalanları ve teknik okullardaki Penetrant Kontrol Hatları’nın tasarımından teslimatına kadar olan süreci takip etmişir.

Aks Ndt Türkiye’ de 2004 yılından bu yana ülke çapında TC. Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tip Onay Belgeli Römork ve Araç Çeki demiri imalat, satış, montajlarını başarı ile yapan ve TSE Hizmet Yeterlilikleriyle Çeki Demiri İmalatı, projesi ve montajınıda yapabilen Türkiye’ de ki ilk ve halen tek firma özelliğide taşıyan Aks Römork Endüstri firmasının markasıdır.

Aks Römork Endüstri sadece ürünlerin değil çeki demiri kiti eleman ve yedek parçalarının hem imalat hem satışını yapmaktadır. İmal etmiş olduğu tüm ürünler projeli olarak ileri düzey teknolojik imkanlar ve yüksek kaliteli işçilikle üretilip, kontrol ve testlerden başarıyla geçirilerek müşteri memnuniyetine sunulmaktadır. Kendi bünyesinde bulunan çeki demiri test merkeziyle de Türkiye’de tektir.

hakkımızda